Jestem Kalka.

Witam,

Jestem Kalka.Uwielbiam gotować, stąd pomysł na kulinarny blog, pomysł zresztą ostatnio bardzo popularny.

Gotuję w swojej małej, prywatnej kuchni, bardzo amatorsko, często improwizując. Nie napiszę, że gotuję od dziecka – byłoby to straszne kłamstwo. Zainteresowanie, a za nim pasja, przyszło nagle,  nie wcześniej niż 8 lat temu. Od tego czasu jest to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu.

Prawie nigdy nie zdarza mi się, aby całkowicie odtworzyć przepis, zawsze wprowadzam swoje zmiany, uproszczenia, zamienniki, lub po prostu łącze przepisy – to lubię najbardziej. Mojej kuchni nie da się jednoznacznie określić, są to zarówno przepisy babci, mamy, moje własne, z internetu, z gazet, kuchnia nowoczesna jak i bardzo tradycyjna, polska jak i zagraniczna. Dania bardzo zdrowe, dietetyczne, ale także te nieco bardziej ciężkostrawne. Uwielbiam piec ciasta! Codziennie w domu muszę mieć inny obiad, pomimo pracy na pełen etat ;-). Jednym słowem istny misz masz.

Zapraszam i mam nadzieję, że się spodoba.

kalkawkuchni@gmail.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>